ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاهده مناسبتهاي قمري در اكتيوكس تقويم
نویسنده پیام
abdoreza57 آفلاین
تازه وارد
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
مشاهده مناسبتهاي قمري در اكتيوكس تقويم
با سلام خدمت دوستان گرامي و استاد گرانقدر نبيل عزيز

در حال حاضر شايد به دليل صندليهاي راحتي كه ماژولهاي اكسس براي كاربران فراهم كرده كوچ كردن از اين منطقه آزاد سخت به نظر آيد اما بايد پذيرفت كه براي حرفه اي شدن مي بايست به اين روش سنتي پايان داد و اين مهم را آقاي پيروزمهر انگار با سختيهايش پذيرفته و اين ماييم كه بايد براي زحماتش ارج بگذاريم و حمايت كنيم

من اين اكتيوكس مبدل تاريخ را در حال حاضر تو يكي از برنامه هام به كار بردم و در حال استفاده از اون هستم
نكته جالب تو اين برنامه تقويم شكيل و زيبايي است كه با يه كم دقت ميشه به محارت و تسلط برنامه نويس اون پي برد ثبت مناسبتها تو اون يه كاربر را تو انتخاب تاريخ (مثلا تحويل كالا) واقعا راحت ميكنه و اون چيزيه كه طراح يك بانك اطلاعاتي بايد براي مشترياش فكرش را ميكرد ....
اصلا دوست ندارم اين نكات جنبه تبليغاتي داشته باشه اما اگه هم هست باعث افتخار ماست

دوستان ! من استفاده از تقويم شكيل داخل اكتيوكسش را براي همه پيشنهاد ميكنم فقط من هر كاري كردم كه مناسبتهاي قمري هم تو تقويم كنار مناسبتهاي شمسي بياد نتونستم اين كار را بكنم البته به واقع اين اكتيوكس تقويم اوپن سورس نيست كه بشه اون را شخصي كرد ولي اگه آقاي پيروز مهر براي اين كار فكري كردند يا اگه ميشه كاري كرد كه اين اكتيوكس را سليقه اي تغيير داد با دستورات ماژولها لطف كنند راهنمايي كامل يا نمونه كد مربوطه را براي همه دوستان ارسال كنند

با سپاس فراوان
۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
مشاهده مناسبتهاي قمري در اكتيوكس تقويم - abdoreza57 - ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ عصر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش مناسبتهای قمری در تقويم بازشونده / PopUp royasaz 1 17,661 ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: CPSD Admin

پرش به انجمن:

‍CPSD.ir Website

وب سايت      |      وبلاگ      |      فروشگاه

Center Point SD - Software Developer

Yaldex PopUp