ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روال کاری وبسایت
نویسنده پیام
c4soft آفلاین
تازه وارد
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
روال کاری وبسایت
سلام
آقای پیروزمهر
خسته نباشید
آیا موضوعات دیگری هم در این وبسایت به اشتراک گذاشته خواهد شد ؟
منظورم پرسش و پاسخ هایی هستن که در زمینه های مختلف برنامه نویسی صورت میگیره.
این وبسایت خیلی کم بروز میشه
با تشکر
۱۳ فروردين ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
CPSD Admin آفلاین
مدیر سایت

اعتبار: 0
ارسال: #2
RE: روال کاری وبسایت
ضمن سلام و با تشکر از موارد مطرح شده

در همین ابتدا به خاطر تاخیری که در پاسخ دهی وجود داشت عذر خواهی میکنم , متاسفانه به دلیل اتفاقی که در طول تعطیلات عید گرفتار اون بودم امکان پاسخگویی وجود نداشت

در خصوص موارد مطرح شده از سوی شما دوست گرامی :

نقل قول: آیا موضوعات دیگری هم در این وبسایت به اشتراک گذاشته خواهد شد ؟
منظورم پرسش و پاسخ هایی هستن که در زمینه های مختلف برنامه نویسی صورت میگیره.

همونطوری که در بخش مقدمه و به جهت معرفی این فروم نیز ذکر شده بود , فروم CPSD یک فروم پشتیبانی بوده و تنها برخی مطالب به جهت تکمیل موضوعات مندرج در فروم , در داخل اون هم آموزش داده میشوند

پس در حال حاضر موضوعات به اشتراک گذاشته شده تنها متناسب با اهداف فعلی هستند و بس , چه بسا این موارد در آینده دستخوش تغییر شوند

با توجه به محدودیت زمانی فعلی بنده , امکان پاسخگویی به سئوالات متفرقه وجود نداره , البته دوستانی که اقدام به درج سئوالاتی هم فرمودند , پاسخ سئوالات داده شد ولی همونطوری که در بخش مقدمه هم اشاره شده بود , اینگونه پستهایی پس از مدتی حذف خواهند شد

خیلی علاقه مند بودم که این کار امکان پذیر باشه و محیطی برای اینگونه فعالیتهایی هم مهیا بشه , ولیکن در حال حاضر انجام اون به تنهایی از عهده بنده خارج هستش , گو اینکه در صورت اعلام آمادگی از سوی دوستان امکان ایجاد تالار عمومی با هدف مد نظر شما هم وجود داره , لازمه اون همکاری برخی دوستان هستش که قادر به پاسخگویی به سئوالات دیگران باشند , ناگفته پیداست , در اونصورت بنده هم تا حد امکان در این رابطه همکاری لازم رو خواهم داشت
در صورت اعلام , این همکاری میتونه در قالب مدیریت تالار شکل بگیره

نقل قول: این وبسایت خیلی کم بروز میشه

حق با شماست , ولی با توجه هدف اولیه ایجاد این فروم و با توجه به موضوعات مطرح شده فوق ,تصور میکنم بخشی از این موضوع قابل توجیه باشه

موفق باشید

درگاه : وب سايت | فروشگاه | وبلاگ
۱۸ فروردين ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ عصر
مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

‍CPSD.ir Website

وب سايت      |      وبلاگ      |      فروشگاه

Center Point SD - Software Developer

Yaldex PopUp