ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر
نویسنده پیام
CPSD Admin آفلاین
مدیر سایت

اعتبار: 0
ارسال: #1
Information بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر
ضمن سلام

در آموزش پیش رو , شما با نحوه حمایت نسبی از بسته بودن دکمه Shift در اکسس آشنا خواهید شد .

با تکیه بر این روش , لایه دفاعی دیگری به برنامه های خود خواهید افزود , البته لازم به یادآوری نیست که این روش نیز دارای نقاط ضعف خاص خود است , ولیکن در مجموع از روش متداول کنونی کاملتر بوده و در واقع مکمل آن روش میباشد . استفاده از این روش را به برنامه نویسان توصیه میکنم .

لینک دانلود

درگاه : وب سايت | فروشگاه | وبلاگ
۱۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۲ عصر
مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
s1357 آفلاین
تازه وارد
*

ارسال: #2
RE: بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر
سلام
من این اموزش رو خوندم و نمونه رو که همراهش هست امتحان کردم واقعا عالی بود
ولی هرچی تلاش کردم نتونستم یه نمونه مثل اون درست کنم
اگه امکان داره توضیح بیشتری بدین؟
۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۶ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
CPSD Admin آفلاین
مدیر سایت

ارسال: #3
ضمن سلام

آموزش تا حد امکان ساده ارائه شده

ای کاش نکته ابهام رو شفاف تر اشاره میکردید تا بشه کمک کرد

ضمن اینکه قرار دادن نمونه خودتون میتونه مفیدتر بوده باشه

۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۰۵ عصر
مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
G.hemati آفلاین
تازه وارد
*

ارسال: #4
با سلام خدمت استاد عزیز و گرانقدر جناب آقای پیروزمهر
من از مقالات و نوشته های شما هم در این وبسایت و هم در سایت برنامه نویسان استفاده زیادی بردم و کمال تشکر و قدر دانی رو از جنابعای بجا میاورم .

من در استفاده از این روش به یه مشکلی برخورد کردم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

در قسمتی از ماژول شما جهت تشخیص برنامه نویس و کاربر پسوردی (123) اختصاص داده شده است ولی در نمونه ای که من دانلود کردم در هنگام باز شدن برنامه و در هننگام ورود به محیط طراحی هیچ پسوردی رو نمیخواد که در صورت صحیح بودن به محیط طراحی دست پیدا کرد.
در ضمن چطوری میشه از باز شدن شیفت توسط برنامه های مانند Shift control جلوگیری کرد

آیا این موضوعات به نحوه استفاده از ماکروی داخل برنامه داره یا تنظیمات خاصی را میطلبد

ممنون و سپاسگذار
۲۳ دي ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
CPSD Admin آفلاین
مدیر سایت

ارسال: #5
ضمن سلام و با تشکر از نظر لطف شما دوست گرامی

به نظر میاد مقاله رو با دقت لازم مطالعه نفرمودید Smile

نقل قول: در قسمتی از ماژول شما جهت تشخیص برنامه نویس و کاربر پسوردی (123) اختصاص داده شده است ولی در نمونه ای که من دانلود کردم در هنگام باز شدن برنامه و در هننگام ورود به محیط طراحی هیچ پسوردی رو نمیخواد که در صورت صحیح بودن به محیط طراحی دست پیدا کرد

این بخش از کد جهت شناسایی ورود برنامه نویس به برنامه مد نظر قرار گرفته و نه امکان ورود و یا عدم ورود به بخش کد نویسی

جهت رمز گذاری بر روی بخش کد نویسی نیاز به فرایندی مجزا دارید , گو اینکه تکیه بر رمز گذاری بر روی بخش کد نویسی , کارایی چندانی ندارد

همونطوری که متن مقاله نیز بدان اشاره شده , بخشی از آموزش مرتبط با یک آموزش ثانویه درج شده در داخل وبلاگم هستش با عنوان نحوه اجرای یک ماکروی خاص در هنگام باز شدن برنامه Access

نقل قول: در ضمن چطوری میشه از باز شدن شیفت توسط برنامه های مانند Shift control جلوگیری کرد
هیچ راه حلی وجود نداره , تنها با مطالعه این مقاله و به کار بردن نکات داخل اون میتونید کرکر رو خسته کنید تا شاید از ادامه عملیات منصرف بشه

نقل قول: آیا این موضوعات به نحوه استفاده از ماکروی داخل برنامه داره یا تنظیمات خاصی را میطلبد

بله , لطفا مقاله موجود رو مجدداً مطالعه بفرمایید

موفق باشید

۲۳ دي ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر
ارسال پاسخ 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information چگونه یک دیتابیس کارآمد داشته باشیم CPSD Admin 1 17,325 ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: CPSD Admin

پرش به انجمن:

‍CPSD.ir Website

وب سايت      |      وبلاگ      |      فروشگاه

Center Point SD - Software Developer

Yaldex PopUp