ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیغام خطا هنگام ساختن فایل اجرایی
نویسنده پیام
msh4 آفلاین
تازه وارد
*

اعتبار: 0
ارسال: #1
پیغام خطا هنگام ساختن فایل اجرایی
با سلام من از کد های cpsd برای گرفتن تاریخ بوسیله popup استفاده می کنم در فایل adp هیچ مشکلی ندارم ولی هنگام ساختن ade برنامه خطا می ده کد های متعدد رو تست کردم تا به کد های cpsd به عنوان عامل خطا رسیدم اگه ممکنه راهنمایی کنید .
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
CPSD Admin آفلاین
مدیر سایت

ارسال: #2
RE: پیغام خطا هنگام ساختن فایل اجرایی
ضمن سلام

دوست گرامی , در خصوص مشکل شما , با توجه به اینکه فرمودید در حالت اول با هیچ خطایی مواجه نشدید , پس بر همین اساس ریشه مشکل مرتبط با مبدل تاریخ نیست
در صورت وجود خطا در کدهای برنامه , نقیصه هایی در رویه تبدیل فایل adp به ade به وجود میاد , در این حالت اکسس کل فایل رو کمپایل و نسخه ade رو ایجاد میکنه , در همین اثنا امکان بازنمایش و رخداد خطا وجود داره

متاسفانه با توجه به عدم اطلاع از ماهیت کدینگ برنامه شما , امکان رفع نقص وجود نداره ولیکن ارائه اطلاعات تکمیلی و درج نمودن متن کامل خطا ممکنه در حصول نتیجه مفید واقع بشه
جهت حصول اطمینان از وجود خطا از سوی مبدل تاریخ , کدهای مربوط به این مبدل رو حذف کنید , در صورتی که باز هم رویه تبدیل فایلتون با مشکل مواجه شد , مشکل به قطع مرتبط با بخشهای دیگه برنامه خودتونه

خدانگهدار

درگاه : وب سايت | فروشگاه | وبلاگ
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ عصر
مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
msh4 آفلاین
تازه وارد
*

ارسال: #3
RE: پیغام خطا هنگام ساختن فایل اجرایی
تشکر تشکر مدیر سایت پیچیده !!!
من تو حالت موضوعی زیارتتون می کردم
۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خطا در هنگام فراخوانی تابع popupcalendar farhadkb6868 1 19,073 ۲۶ تير ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ عصر
آخرین ارسال: CPSD Admin

پرش به انجمن:

‍CPSD.ir Website

وب سايت      |      وبلاگ      |      فروشگاه

Center Point SD - Software Developer

Yaldex PopUp