فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD
نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD (http://cpsd.ir/forum)
+-- انجمن: نرم افزارها و کتاب های مفید (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- انجمن: معرفی نرم افزارها (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- موضوع: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... (/showthread.php?tid=95)

صفحه‌ها: 1 2

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - ali ahmadi - ۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ عصر

من از wordfix استفاده کردم که عالی بود....تو شرکت کلی از فایل های ووردمون به علت ویروس خراب شده بود ولی با این نرمافزار درستش کردم. Big Grin

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - ali ahmadi - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ صبح

لینک دانلود کار نمی کنه.... من توی شرکتم که مربوط به کارواش خانگی است دچار مشکل شدم...لطفا لینک جدید بفرستید.

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - poromix - ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۱۲ عصر

فکر می کنم این انجمن دیگه غیر فعال شده و کسی پاسخگو نیست...

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - CPSD Admin - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ عصر

سلام

احتمالا تصورتون صحیح نیست چون این گونه سئوالی در این فروم وجود نداره
بر اساس قاعده :

سئوالها یا جواب داده میشن
و یا به دلیل مغایرت پست با قوانین تالار , حذف میشن Idea

فقط همین و بس

قوانین

موفق باشید

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - dhemo - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ عصر

ممنون از مقاله خوبتون
فقط یک سوال وقتی که فایل آسیب دید چی
تمام اطلاعات بازیابی میشن؟

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - CPSD Admin - ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۸ عصر

سلام
در جواب باید گفت : متاسفانه خیر
مخصوصا اگر پای زبان فارسی در میان باشه , کاراکترها به صورتی ناقص بازیابی خواهند شد .
اینگونه نرم افزارهایی تنها میتونند کمک کنند که شما تمامی فایل رو از دست ندید و بخشهایی از اون رو بتونید بازیابی کنید
تنها راه حل مطمئن تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای هستش

موفق باشید

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - poromix - ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ عصر

بسیار ممنون از راهنمایی خوبتون

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - golsaman - ۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۳۲ عصر

عالی بود ممنون

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - zareisara7474 - ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ عصر

نرم افزار wordfix واقعا عالیه رو دستش نیست
و ممنون از شما برای راهنماییاتون

RE: نرم افزار OfficeFix جهت ترميم فايل هاي اكسس - اكسل و ... - deldar - ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ عصر

ممنون از پست خوبتون