فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD
بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- فروم تخصصی - پشتیبانی CPSD (http://cpsd.ir/forum)
+-- انجمن: آموزش (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر (/showthread.php?tid=41)

بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر - CPSD Admin - ۱۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۲ عصر

ضمن سلام

در آموزش پیش رو , شما با نحوه حمایت نسبی از بسته بودن دکمه Shift در اکسس آشنا خواهید شد .

با تکیه بر این روش , لایه دفاعی دیگری به برنامه های خود خواهید افزود , البته لازم به یادآوری نیست که این روش نیز دارای نقاط ضعف خاص خود است , ولیکن در مجموع از روش متداول کنونی کاملتر بوده و در واقع مکمل آن روش میباشد . استفاده از این روش را به برنامه نویسان توصیه میکنم .

لینک دانلود

RE: بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر - s1357 - ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۶ صبح

سلام
من این اموزش رو خوندم و نمونه رو که همراهش هست امتحان کردم واقعا عالی بود
ولی هرچی تلاش کردم نتونستم یه نمونه مثل اون درست کنم
اگه امکان داره توضیح بیشتری بدین؟

RE: بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر - CPSD Admin - ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۰۵ عصر

ضمن سلام

آموزش تا حد امکان ساده ارائه شده

ای کاش نکته ابهام رو شفاف تر اشاره میکردید تا بشه کمک کرد

ضمن اینکه قرار دادن نمونه خودتون میتونه مفیدتر بوده باشه

RE: بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر - G.hemati - ۲۳ دي ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ عصر

با سلام خدمت استاد عزیز و گرانقدر جناب آقای پیروزمهر
من از مقالات و نوشته های شما هم در این وبسایت و هم در سایت برنامه نویسان استفاده زیادی بردم و کمال تشکر و قدر دانی رو از جنابعای بجا میاورم .

من در استفاده از این روش به یه مشکلی برخورد کردم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

در قسمتی از ماژول شما جهت تشخیص برنامه نویس و کاربر پسوردی (123) اختصاص داده شده است ولی در نمونه ای که من دانلود کردم در هنگام باز شدن برنامه و در هننگام ورود به محیط طراحی هیچ پسوردی رو نمیخواد که در صورت صحیح بودن به محیط طراحی دست پیدا کرد.
در ضمن چطوری میشه از باز شدن شیفت توسط برنامه های مانند Shift control جلوگیری کرد

آیا این موضوعات به نحوه استفاده از ماکروی داخل برنامه داره یا تنظیمات خاصی را میطلبد

ممنون و سپاسگذار

RE: بستن دکمه Shift در اکسس به نحوی کارآمد تر - CPSD Admin - ۲۳ دي ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر

ضمن سلام و با تشکر از نظر لطف شما دوست گرامی

به نظر میاد مقاله رو با دقت لازم مطالعه نفرمودید Smile

نقل قول: در قسمتی از ماژول شما جهت تشخیص برنامه نویس و کاربر پسوردی (123) اختصاص داده شده است ولی در نمونه ای که من دانلود کردم در هنگام باز شدن برنامه و در هننگام ورود به محیط طراحی هیچ پسوردی رو نمیخواد که در صورت صحیح بودن به محیط طراحی دست پیدا کرد

این بخش از کد جهت شناسایی ورود برنامه نویس به برنامه مد نظر قرار گرفته و نه امکان ورود و یا عدم ورود به بخش کد نویسی

جهت رمز گذاری بر روی بخش کد نویسی نیاز به فرایندی مجزا دارید , گو اینکه تکیه بر رمز گذاری بر روی بخش کد نویسی , کارایی چندانی ندارد

همونطوری که متن مقاله نیز بدان اشاره شده , بخشی از آموزش مرتبط با یک آموزش ثانویه درج شده در داخل وبلاگم هستش با عنوان نحوه اجرای یک ماکروی خاص در هنگام باز شدن برنامه Access

نقل قول: در ضمن چطوری میشه از باز شدن شیفت توسط برنامه های مانند Shift control جلوگیری کرد
هیچ راه حلی وجود نداره , تنها با مطالعه این مقاله و به کار بردن نکات داخل اون میتونید کرکر رو خسته کنید تا شاید از ادامه عملیات منصرف بشه

نقل قول: آیا این موضوعات به نحوه استفاده از ماکروی داخل برنامه داره یا تنظیمات خاصی را میطلبد

بله , لطفا مقاله موجود رو مجدداً مطالعه بفرمایید

موفق باشید